Blog

Je lepší pigmentový, alebo dye-based atrament? Skôr, ako odpovieme na túto otázku, definujme si základné pojmy.
Pigment - nerozpustné farbivo
Dye base - rozpustné farbivo
Gamut - schopnosť zobraziť farbu

Angličtina je svetový komunikačný jazyk. Je dobre, že už malé deti učíme ako prvý cudzí jazyk práve angličtinu. Ak sa chcem dohovoriť s Číňanom, som vďačný za angličtinu, pretože uznajte, učiť sa mandarínku čínštinu nie je práve lákavá predstava. Všetkého však veľa škodí a v prípade angličtiny to platí dvojnásobne.

GDPR

25.05.2018

Posledné dni sa nesú v znamení miliardy zbytočných e-mailov zaslaných na základe nariadenia EU známeho ako General Data Protection Regulation, čiže GDPR.

Už snáď tisíckrát ste počuli nariekanie podnikateľov, ako zle sa im žije, aké malé peniaze zarábajú a ako sa len nalopotia. Štát nás zdiera, úradníci šikanujú....no nevykašlem sa na to? Nie, nevykašlem!

Sme malá Slovenská firma, ktorá nedávno oslávila 14 rokov existencie a už od roku 2010 sme držiteľom certifikátu NAKUPUJBEZPEČNE.SK.

V našej ponuke nájdete kompatibilné tonery, atramentové kazety, atramenty na plnenie, či fotopapiere, ktoré sú plnohodnotnou alternatívou k originálnym produktom. Nákupom u nás ušetríte minimálne 70% nákladov na tlač v porovnaní s originálom. Na všetky tonery poskytujeme záruku 36 mesiacov, alebo do vypísania. Samozrejmosťou je poradenstvo a rýchle...

Čo vám napadne ako prvé, keď niekto vysloví "Slovenská pošta"? Moloch, pomalosť, neochota...? Okrem týchto nelichotivých synoným je pošta spájaná aj s nízkymi cenami. Pošta však rozhodne lacná nie je. Dokonca sa dá povedať, že je veľmi drahá.
V týchto dňoch som absolvoval jednanie so Slovenskou poštou a snažil som sa dohodnúť cenu prepravy 2,50€...

Nákupy v čínskych e-shopoch sa už stali bežnou praxou.
Je to predsa také lacné, aj dopravu mám zadarmo a celkovo je to veľmi výhodné. Nebudem predsa kupovať 2 krát drahšie tu na Slovensku a podporovať tak nenažraného podnikateľa. Radšej využijem možnosť ušetriť a kúpim to priamo v Číne. No nie?
Skúsme na chvíľu predpokladať, že v Číne...

Recyklácia použitých vecí je najlepšou ekologickou voľbou, pretože k prírode je najpriaznivejší ten produkt, ktorý sa nevyrobí.