Blog

Už snáď tisíckrát ste počuli nariekanie podnikateľov, ako zle sa im žije, aké malé peniaze zarábajú a ako sa len nalopotia. Štát nás zdiera, úradníci šikanujú....no nevykašlem sa na to? Nie, nevykašlem!

Sme malá Slovenská firma, ktorá nedávno oslávila 14 rokov existencie a už od roku 2010 sme držiteľom certifikátu NAKUPUJBEZPEČNE.SK.

V našej ponuke nájdete kompatibilné tonery, atramentové kazety, atramenty na plnenie, či fotopapiere, ktoré sú plnohodnotnou alternatívou k originálnym produktom. Nákupom u nás ušetríte minimálne 70% nákladov na tlač v porovnaní s originálom. Na všetky tonery poskytujeme záruku 36 mesiacov, alebo do vypísania. Samozrejmosťou je poradenstvo a rýchle...

Čo vám napadne ako prvé, keď niekto vysloví "Slovenská pošta"? Moloch, pomalosť, neochota...? Okrem týchto nelichotivých synoným je pošta spájaná aj s nízkymi cenami. Pošta však rozhodne lacná nie je. Dokonca sa dá povedať, že je veľmi drahá.
V týchto dňoch som absolvoval jednanie so Slovenskou poštou a snažil som sa dohodnúť cenu prepravy 2,50€...

Nákupy v čínskych e-shopoch sa už stali bežnou praxou.
Je to predsa také lacné, aj dopravu mám zadarmo a celkovo je to veľmi výhodné. Nebudem predsa kupovať 2 krát drahšie tu na Slovensku a podporovať tak nenažraného podnikateľa. Radšej využijem možnosť ušetriť a kúpim to priamo v Číne. No nie?
Skúsme na chvíľu predpokladať, že v Číne...

Recyklácia použitých vecí je najlepšou ekologickou voľbou, pretože k prírode je najpriaznivejší ten produkt, ktorý sa nevyrobí.