Prečo práve OnlineToner.sk?

18.04.2018

Sme malá Slovenská firma, ktorá nedávno oslávila 14 rokov existencie a už od roku 2010 sme držiteľom certifikátu NAKUPUJBEZPEČNE.SK.

Všetko, čo ponúkame expedujeme z vlastného skladu. V mestách Sládkovičovo, Senec, Galanta,Trnava a Sereď a tiež v ich blízskom okolí Vám objednávku privezieme úplne zadarmo. Do vzdialenejších miest Vám objednaný tovar radi zašleme poštou, či kuriérom.

Aj keď sme malá firma, dokážeme ponúknuť ten najkvalitnejší tovar za veľmi nízke ceny. BlueBird s.r.o. je certifikovanou firmou systému nakupujbezpecne.sk. Našimi zákazníkmi sú všetci ktorí chcú ušetriť, ale nechcú pri tom robiť kompromisy v kvalite. Bežne u nás nakupujú malé a stredné firmy, živnostníci, inštitúcie, ale aj domáci užívatelia. Aktuálne máme viac než 8000 odberateľov, medzi ktorých patria napríklad: Zastúpenie Európskej Komisie v SR, Úrad Verejného Zdravotníctva, ale aj Mestský úrad Trnava, či Základná škola v obci Abrahám.Sme malí, ale šikovní a sme vďační za každého zákazníka. Ak u nás nenájdete čo potrebujete, alebo len potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

Ste pre nás dôležití, urobíme pre Vás viac ako čakáte!

www.onlinetoner.sk